شاخه‎ها

لیست محصولات تولید کننده Farmina

شرکت فارمینا در سال 1965 توسط دکترفرانسیسکو روسو به عنوان شرکت کشاورزی تاسیس و با تخصص در تولید غذای حیوانات مورد استفاده در کشاورزی و دامداری به نام Russo Feed در جنوب ایتالیا آغاز به کار نمود. دکتر روسو به عنوان یکی از پیشگامان صنعت غذای حیوانات خانگی محسوب می شود زیرا محصول اولیه فارمینا به عنوان خوراک تولید شده با تکنولوژی و کیفیتی بالا و مورد اطمینان شناخته می شد.

 


تولید خوراک حیوان خانگی با کیفیت اعلا کسب و کار اصلی این شرکت می باشد. ارتباطات گسترده و مستمری که در سطح اروپا  دکتر روسو با مراکز محتلف ایجاد کرده بود امروزه به عنوان تامین کنندگان کارخانجات فارمینا برای تولید غذای حیوان خانگی مورد استفاده می گیرند.


در سال 1990 پسر موسس فارمینا، دکتر آنگلو روسو به فارمینا پیوست و نوع محصولات فارمینا را از غذای دام به خوراک سگ و گربه تغییر داد. مراکز تحقیقات در انگلستان و ایتالیا تاسیس شدند و برای تولید اولین غذای سگ و گربه فعالیتهای طبی و دانشگاهی با یکدیگر درهم آمیختند.


 


فارمینا بصورت گسترده در ایجاد کارخانه های جدید سرمایه گزاری کرد و سطح کنترل کیفی تولیدات با هدف رسیدن به سطح خوراک انسانی ارتقا داده است. در همین راستا هم اکنون در کارخانه ی فارمینا خبری از ماشین آلات قدیمی نیست و پروسه کنترل کیفی بسیار متفاوتی نسبت به دیگر تولید کنندگان غذای دام کوچک مورد استفاده می باشد. تمامی ماشین الات فارمینا دارای گواهی ایزو 9001 سال 2008 و HACCP می باشند. کلیه ی خوراک تولید شده به مدت 4 روز قبل از بارگیری جهت ارسال ،مورد آزمایشات مختلف توسط لابراتوارهای اروپایی و امریکایی مستقل از مجموعه ی فارمینا که دارنده ی ایزو 17025  هستند قرار میگیرد. همچنین شرکت فارمینا در سازمانهای FDA  و USDA کشور امریکا ثبت شده و در عین حال محصولات این شرکت مورد تایید 35 کشور دیگر جهان می باشد.


 


فارمینا بیش از 200 نفر پرسنل دارد که در این میان 20 نفر از آنها تحصیلات عالیه در زمینه علوم حیوانی، تغذیه، کنترل کیفی و مدیریت ریسک غذایی را دارا می باشند. در کنار این همه فارمینا از دانش حرفه ای چندین دامپزشک نیز جهت همیاری با پرسنل این مجموعه بهره میگیرد که همگی این ها فارمینا را تبدیل به تولید کننده ای پیشرفته نموده است.


 


فارمینا یک بیزینس خانوادگی است که با جدیت ،صنعت غذای حیوانات خانگی را توسعه می بخشد. اصول فارمینا بر پایه ی صداقت و شفافیت بنا شده است. و برای همین امر فارمینا توانسته است مجموعه ای کامل از مواد با کیفیت ایتالیایی را با استفاده از تحقیقات پیشرفته برای حیوان شما به ارمغان آورد. و نیز خود را متعهد می داند که از مواد تشکیل دهنده ی اصلاح شده ژنتیکی استفاده نکرده و به صورت متوالی دسته های مختلف مواد غذایی را اسکن ژنتیکی در لابلاتوارهای امریکا بنماید.


 


شرکت فارمینا در زمینه توسعه محصول در سالهای اخیر موفق به تولید خوراک برای سگ و گربه شده است که مشکلات مختلف مرتبط با سایز، سن و شرایط خاص جسمی را حل کرده و در عین حال حمایتی مغذی در کنار معالجات پزشکی به حساب می آید.

بیشتر
در هر صفحه
0 دیدگاه
مخصوص گربه بالغ حاوی ماهی و پرتقال
52,000 تومان
موجود
0 دیدگاه
مخصوص گربه بالغ حاوی مرغ و انار
52,000 تومان
موجود
0 دیدگاه
مخصوص گربه عقیم حاوی مرغ وانار
52,000 تومان
موجود
0 دیدگاه
مخصوص گربه بالغ حاوی گوشت بره و بلوبری
52,000 تومان
موجود
0 دیدگاه
مخصوص گربه حاوی مرغ و بوقلمون
38,500 تومان
موجود
0 دیدگاه
فاقد غلات مخصوص بچه گربه حاوی مرغ و انار
72,000 تومان
موجود
0 دیدگاه
مخصوص گربه عقیم
42,000 تومان
موجود
0 دیدگاه
مخصوص گربه حاوی ماهی تن و سالمون
38,500 تومان
موجود
0 دیدگاه
مخصوص گربه حاوی مرغ و برنج
38,500 تومان
موجود
0 دیدگاه
مخصوص بچه گربه
43,000 تومان
موجود
0 دیدگاه
مخصوص توله سگ حاوی مرغ و انار - 2 کیلو گرم
57,000 تومان
موجود
0 دیدگاه
مخصوص توله سگ نژاد بزرگ حاوی گوشت مرغ و انار
70,000 تومان
موجود
0 دیدگاه
مخصوص سگ بالغ نژاد کوچک حاوی ماهی کاد و پرتقال
28,000 تومان
موجود
0 دیدگاه
مخصوص توله سگ نژاد کوچک حاوی گوشت مرغ و انار
28,000 تومان
موجود
0 دیدگاه
مخصوص سگ بالغ نژاد کوچک حاوی گوشت مرغ و انار
28,000 تومان
موجود
0 دیدگاه
مخصوص سگ بالغ نژاد کوچک حاوی گوشت بره و بلوبری
28,000 تومان
موجود
0 دیدگاه
مخصوص گربه حاوی گوشت مرغ
245,000 تومان
موجود
0 دیدگاه
مخصوص توله سگها حاوی گوشت مرغ و انار - 800 گرم
36,000 تومان
موجود
نمایش 1 - 20 از 84 مورد
 پرداخت وجه پت شاپ در محل ویژه تهران
گارانتی محصولات پت شاپ
ارسال محصولات پت شاپ

تازه‎های وبلاگ