شاخه‎ها

روش های بازگرداندن کالا

رضایت مشتری همواره مهمترین اولویت پتی باکس بوده لذا تمام تلاش پتی یاکس بر این بوده تا هر سفارش را در شرایط مطلوب تحویل مشتری دهد و آسودگی خاطر مشتریان ارجمند را فراهم کند. در این راستا کلیه کالاها عرضه شده در فروشگاه پتی باکس دارای ضمانت سلامت بوده و شامل 3 روز ضمانت تعویض می باشند.

شرایط بازگرداندن کالا

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.

وجود مغایرت، باید حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا از طریق تلفن یا ایمیل به اطلاع پت شاپ آنلاین پتی باکس برسد.


قابل توجه است با توجه به مصرفی بودن اغلب محصولات موجود در پت شاپ آنلاین پتی باکس امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.

اگر کالای خریداری شده ایراد فیزیکی یا آسیب دیدگی داشته باشد.

ایراد فیزیکی یا آسیب دیدگی‏‏ باید حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا، از طریق تلفن یا ایمیل به اطلاع پت شاپ آنلاین پتی باکس برسد.


مشتری می‏‌تواند از تحویل گرفتن مرسوله دارای ایراد فیزیکی خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به پت شاپ آنلاین پتی باکس بازگردانده شود.

 

  اگر مشتری از خرید خود منصرف شود.

  اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر از طریق تلفن 88376474-021 یا ایمیل info[at]petibox[dot]com به اطلاع پت شاپ آنلاین پتی باکس برسد.

اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 3 روز کاری‏، باید انصراف خود را به اطلاع پت شاپ آنلاین پتی باکس برسد در این حالت، برگرداندن کالا پس از تایید کارشناسان پتی باکس و فقط در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در شرایط اولیه و پلمپ بوده و از آن استفاده نشده باشد. لازم به ذکر است که هر گونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته بندی امکان استفاده از سرویس بازگشت کالا را ندارید. لازم به ذکر است کالاهایی که به دلیل ماهیت خاص یا استفاده شخصی و با توجه به لزوم رعایت مسایل بهداشتی نمی‌توانند بازپس داده  شوند، از شمول این بند خارج هستند

در صورت بازگرداندن کالای خریداری شده هزینه ارسال بر عهده مشتری بوده و از مبلغ خرید کسر می شود.

 

کالا را چطور ارسال کنید؟

  لطفاً قبل از هر اقدامی با پت شاپ آنلاین پتی باکس تماس بگیرید. هیچگاه بدون هماهنگی با پت شاپ آنلاین پتی باکس محصولات را مرجوع نکنید.

برای ارسال کالا باید در شرایط و بسته بندی اولیه به همراه کلیه لوازم و هدایا باشد. خواهشمندیم از نوشتن و مخدوش کردن کارتن و بسته بندی کالا پرهیز بفرمایید.

اگر در تهران هستید جهت هماهنگی و ارسال پیک با پت شاپ آنلاین پتی باکس تماس بگیرید. و در صورتی که ساکن سایر شهرها هستید از طریق پست پیشتاز اقدام به ارسال محصولات کنید

. هزینه بازگرداندن کالا و هزینه ارسال به عهده مشتری است و پت شاپ آنلاین پتی باکس پس از کسر هزینه ارسال کالا مبلغ دریافتی بابت کالا را به حساب مشتری واریز می نماید.


 پرداخت وجه پت شاپ در محل ویژه تهران
گارانتی محصولات پت شاپ
ارسال محصولات پت شاپ

تازه‎های وبلاگ